DOŁĄCZ DO AKCJI! – 20 lipca 2019, sobota – SprzątaMY okolice Mostu Milenijnego.

„SprzątaMY aby wspólnie oczyścić międzywale nad Odrą. Miejsce to jest znane wrocławianom ze swojego uroku i zacisza. Klimat tam panujący zachęca do relaksu, po którym zostają niechlubne ślady.”
Na cel został wzięty teren pomiędzy mostem kolejowym a mostem Milenijnym, leżący na granicy osiedla Różanka i Osobowice. Sprzątanie odbędzie się na trasie pod mostem Milenijnym (poniżej mapka).
To już piąte wydarzenie z cyklu „SprzątaMY ze świadomością”, a drugie organizowane na nadodrzańskich wałach przy naszym osiedlu, przez grupę osób zaangażowanych w promowanie postaw proekologicznych, poprzez aktywne działanie i dawanie dobrego przykładu.
Każdy może dołączyć do akcji! Zachęcamy do udziału wszystkich mieszkańców, którym nie jest obojętne środowisko i nasze otoczenie!
Zbiórka w sobotę, 20 lipca 2019r. o godzinie 14:00 w okolicach mostu Milenijnego (od strony mostu kolejowego).
Organizatorzy zapewniają rękawiczki, worki na śmieci oraz wywóz zebranych śmieci.

Link do wydarzenia na FACEBOOKU

https://www.facebook.com/events/212026999682660/?active_tab=discussion

UWAGA!
Nie da się tam wejść schodząc bezpośrednio z mostu Milenijnego.

 

Źródło: Facebook,

Zdjęcia: Miłosz Iskrzyński,

Kontakt do organizatora:

Zadzwoń 71 344 22 64

m.me/sprzatamyzeswiadomoscia

info-ekounia@eko.org.pl

Misją organizatorów jest podniesienie świadomości i odpowiedzialności społecznej w obszarze gospodarowania odpadami. Poprzez aktywną ochronę środowiska – zbieranie śmieci – chcą zaktywizować lokalne społeczności do dbania o wspólną przestrzeń.