Wybrani Radni Miejscy reprezentujący m.in. osiedle Karłowice-Różanka! Wybory Wrocław 2018r.

Znamy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej Wrocławia.

W Radzie Miejskiej Wrocławia będą nas reprezentować następujący Radni:
  1. Ewa Wolak – Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska
  2. Magdalena Razik – Trziszka – Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska
  3. Robert Pieńkowski – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  4. Michał Kurczewski – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  5. Agnieszka Kędzierska – Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza – Sojusz Dla Wrocławia
Gratulujemy zwycięzcom i liczymy na owocną pracę dla naszego osiedla Karłowice-Różanka.
Osiedle Karłowice-Różanka należy do okręgu nr 7 w którym głosowaliśmy na kandydatów mających reprezentować następujące osiedla:
  • Karłowice – Różanka
  • Kowale, Psie Pole – Zawidawie
  • Pawłowice
  • Sołtysowice
  • Polanowice – Poświętne – Ligota
  • Widawa
  • Lipa Piotrowska
  • Świniary
  • Osobowice-Rędzin.
Poniżej znajdziecie Państwo zbiorcze wyniki okręgu nr 7.
WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
Okręg nr 7
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
7 Rada Miejska Wrocławia 65133 5 10 67
Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 WĄSOWSKI Marek Maciej 59 Wrocław 220 0.63% Nie
2 NAWROT Joanna Izabela 51 Wrocław 435 1.25% Nie
3 GABARA-PIĘTKA Piotr 31 Wrocław 62 0.18% Nie
4 SALAMON Anna Grażyna 48 Wrocław Stowarzyszenie Dolnośląski Kongres Kobiet 82 0.24% Nie
5 PASIKOWSKA Anna Magdalena 57 Wrocław 52 0.15% Nie
6 MAZURKIEWICZ Maria Anna 66 Wrocław 41 0.12% Nie
7 WYBORSKI Piotr Krzysztof 23 Wrocław 80 0.23% Nie
Razem 972
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 972
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 WOLAK Ewa Wanda 58 Wrocław 4 709 13.52% Tak
2 RAZIK-TRZISZKA Magdalena 31 Wrocław 4 842 13.90% Tak
3 ŻAK Mateusz Damian 24 Wrocław 2 505 7.19% Nie
4 BRACHMAŃSKI Mikołaj Marek 24 Wrocław 201 0.58% Nie
5 KRZAK Grzegorz 54 Wrocław 316 0.91% Nie
6 GILAR Daria 41 Wrocław 210 0.60% Nie
7 KONIK Mieczysław Jerzy 60 Wrocław 152 0.44% Nie
Razem 12 935
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 12 935
Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 ŚWIĘCICKI Grzegorz Artur 50 Wrocław 551 1.58% Nie
2 NAPIERAŁA Bogdan Adam 57 Wrocław 152 0.44% Nie
3 WRÓBEL Joanna Krystyna 45 Wrocław 132 0.38% Nie
4 BOBER Danuta 49 Wrocław 118 0.34% Nie
5 GAJDA Mariusz Czesław 42 Wrocław 84 0.24% Nie
6 TROJANOWSKA Magdalena Anna 52 Wrocław 167 0.48% Nie
Razem 1 204
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 1 204
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 PIEŃKOWSKI Robert 52 Wrocław 4 477 12.85% Tak
2 KURCZEWSKI Michał Tymoteusz 34 Wrocław 1 619 4.65% Tak
3 SKOWRON Mariola 54 Wrocław 950 2.73% Nie
4 OCHMAN Beata Maria 56 Wrocław 665 1.91% Nie
5 BAMBERSKI Paweł Henryk 73 Wrocław 262 0.75% Nie
6 WYSOCZAŃSKA Alicja Monika 33 Wrocław 644 1.85% Nie
7 ZAPOROWSKI Michał Karol 54 Wrocław 615 1.77% Nie
Razem 9 232
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 9 232
Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 OBŁĄK Aleksander Marek 24 Wrocław 729 2.09% Nie
2 ZANKOWSKI Przemysław Kamil 46 Wrocław 499 1.43% Nie
3 LORENZ Daria Apolonia 32 Wrocław 145 0.42% Nie
4 KOZŁOWSKI Henryk 73 Wrocław 93 0.27% Nie
5 OLCZAK Jagoda Paulina 24 Wrocław 163 0.47% Nie
6 SMOLARCZYK Izabela Katarzyna 30 Wrocław 135 0.39% Nie
7 SKAWSKI Radosław Andrzej 29 Wrocław 226 0.65% Nie
Razem 1 990
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 1 990
Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 MAŚLANKA Grzegorz Sebastian 37 Wrocław 1 122 3.22% Nie
2 FIGASZEWSKA Katarzyna Agnieszka 36 Wrocław 518 1.49% Nie
3 WŁODARSKI Rafał Grzegorz 28 Wrocław 172 0.49% Nie
4 ZIARKOWSKI Łukasz Grzegorz 28 Wrocław 122 0.35% Nie
5 KLIMKOWSKA Katarzyna Helena 28 Wrocław 215 0.62% Nie
6 WÓJTA-KEMPA Monika Sylwia 44 Wrocław 262 0.75% Nie
7 ORZECHOWSKI Jacek Paweł 51 Wrocław 315 0.90% Nie
Razem 2 726
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 2 726
Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 TARNAWSKI Krzysztof Roland 38 Wrocław 115 0.33% Nie
2 OLSZEWSKI Wojciech Zbigniew 45 Wrocław 24 0.07% Nie
3 KRAJEWSKA Magdalena Eliza 42 Wrocław 21 0.06% Nie
4 JUSZCZAK Janina Aniela 65 Wrocław 10 0.03% Nie
5 JASIUKIEWICZ Ewa 57 Wrocław 5 0.01% Nie
6 OLENDEREK Jerzy Krzysztof 64 Wrocław 5 0.01% Nie
7 SZYMANEK Wojciech 53 Wrocław 6 0.02% Nie
Razem 186
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 186
Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 MARCZAK Agnieszka Wiesława 55 Wrocław 119 0.34% Nie
2 ZAMBRZYCKA Izabella Beata 64 Wrocław 25 0.07% Nie
3 SZCZERBA Tadeusz Jerzy 67 Wrocław 26 0.07% Nie
4 GODOWSKI Przemysław Jan 65 Wrocław 9 0.03% Nie
5 ŁOBODA Halina 66 Wrocław 26 0.07% Nie
Razem 205
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 205
Lista nr 18 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA – SOJUSZ DLA WROCŁAWIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 KĘDZIERSKA Agnieszka Kornelia 42 Wrocław 2 034 5.84% Tak
2 RAŃDA Paweł Rafał 39 Wrocław 1 321 3.79% Nie
3 ZARĘBA Kasper Jerzy 29 Wrocław 580 1.66% Nie
4 MICKIEWICZ Marzena Ewa 56 Wrocław 298 0.86% Nie
5 SZŁAPKA Hanna Maria 64 Wrocław 121 0.35% Nie
6 NOWAKOWSKI Marcin Adam 35 Wrocław 247 0.71% Nie
7 NIKOLCZUK Maciej Bartłomiej 35 Wrocław 76 0.22% Nie
Razem 4 677
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 4 677
Lista nr 19 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 MINCER Tadeusz Albert 35 Wrocław Partia Razem 266 0.76% Nie
2 LEBIEDZIŃSKA Joanna Maria 43 Wrocław 155 0.44% Nie
3 STACHOWIAK Grzegorz 53 Wrocław 122 0.35% Nie
4 GABRYK Marzena Anna 34 Wrocław Partia Razem 86 0.25% Nie
5 FOLUSZ Jarosław 41 Wrocław Partia Razem 11 0.03% Nie
6 ŁUKASIEWICZ Ewa Franciszka 34 Wrocław Partia Razem 46 0.13% Nie
7 BEŁKOWSKI Krzysztof Henryk 61 Wrocław Partia Razem 24 0.07% Nie
Razem 710
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 710
Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa
Data publikacji: 2018-10-23 22:03:41

 

One thought on “Wybrani Radni Miejscy reprezentujący m.in. osiedle Karłowice-Różanka! Wybory Wrocław 2018r.

  • 29 października 2018 at 19:38
    Permalink

    Doskonale prowadzony portal. Gratuluję! Bardzo przydatne informacje, podsumowania i artykuły. Szczególnie podoba mi się dostęp do wyników ostatnich wyborów. Z przyjemnością będę polecał ten portal znajomym.

Comments are closed.