KARŁOWICE NIE ZASŁUGUJĄ NA KONSULTACJE SPOŁECZNE ?

NASTĄPIŁ BRAK SKUTECZNEGO POINFORMOWANIA MIESZKAŃCÓW O BARDZO WAŻNYM SPOTKANIU – na temat wprowadzenia STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA NA KARŁOWICACH!
Ulice: Berenta, Długosza, Galla Anonima, Koszarowa, Przybyszewskiego i Plac Piłsudskiego!

Rada Osiedla Karłowice – Różanka i Urząd Miejski odbyli spotkanie (13.02.2019r.) nie informując skutecznie mieszkańców! Ogłoszenie na facebooku Rady Osiedla pojawiło się dopiero w środku nocy 12.02.2019r, o godz. 23:30, na 20 godzin przed spotkaniem, co jest żenującym lekceważeniem praw mieszkańców do konsultacji społecznej.
My, Niezależny Portal Osiedla Karłowice-Różanka nie zostaliśmy o tym spotkaniu w żaden sposób poinformowani, abyśmy mogli przekazać tę bardzo ważną informację mieszkańcom.

Można zauważyć, że żadne profile społecznościowe nie zostały oznaczone w poście (ogłoszeniu o tym spotkaniu) na facebooku strony Rady Osiedla (oznaczenie automatycznie powiadamia administratorów tych stron). Zakładamy, że w tej sytuacji, inne portale społecznościowe naszego osiedla również nie posiadały takiej wiedzy.

Czy takie działanie Rady Osiedla jest celowym zabiegiem?

Oczkujemy, że Biuro Partycypacji Społecznej stanie na wysokości zadania i zorganizuje niezwłocznie spotkanie z mieszkańcami! Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli kolejny raz protestować, przeciwko ignorowaniu nas mieszkańców, w procesie podejmowania bardzo ważnych decyzji dotyczących NASZEGO OSIEDLA!