Budżet obywatelski 2014

Głosujemy na budżet obywatelski Wrocławia 2014 r.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do głosowania na projekty dla Osiedla Karłowice-Różanka.
Nasze głosy pozwolą wybrać najbardziej przydatne inwestycje i to my możemy zadecydować gdzie Miasto zainwestuje nasze pieniądze!
Więcej głosów to większe szanse dla naszego osiedla.
Aby zagłosować wystarczy podać nr PESEL.
Można oddać głos na 3 projekty.

Jak głosować
Głosować mogą pełnoletni mieszkańcy Wrocławia posiadający numer PESEL (nie jest konieczne zameldowanie we Wrocławiu).
Głosować można raz, wybierając maksymalnie trzy projekty.
Głosowanie online
Trwa od 8:00 15 września do 23:59 29 września 2014

Jeśli głosujesz online możesz wyszukać projekty na liście projektów. Następnie korzystając z przycisku „Dodaj do wybranych projektów” wybierz maksymalnie 3 z nich. Przejdź do formularza przyciskiem „Formularz głosowania”.
Jeśłi znasz numery projektów, na które chcesz głosować możesz je wpisać bezpośrednio na formularzu głosowania (ich nazwy podpowiedzą się automatycznie obok pola z wpisanym numerem).
Gdy ostatecznie dokonasz wyboru uzupełnij formularz głosowania swoim imieniem, nazwiskiem oraz nr PESEL. Potwierdź oświadczenie, że jesteś mieszkańcem Wrocławia. Na koniec naciśnij przycisk „Wyślij”.
Głosowanie formularzem papierowym
Trwa od 15 do 29 września w godzinach funkcjonowania Centrów Obsługi Mieszkańca

Formularz papierowy można wydrukować samodzielnie (pobierz formularz do druku) lub uzyskać go w jednym z Centrów Obsługi Mieszkańca.
Na formularzu należy wpisać wybrane przez siebie numery projektów (bez podawania ich nazw), podać we właściwych polach: swoje imię i nazwisko, nr PESEL. Tak wypełniony formularz należy wrzucić do urny w jednym z Centrów Obsługi Mieszkańca.