Karłowice gotują

Jeden z trzech warsztatów organizowanych przez Karłowice gotują (się), we współpracy i przy finansowaniu przez mikroGranty Europejskiej Stolicy Kultury 2016. 
Pierwszy raz na Karłowicach! 
W Fundacji Tobiaszki weźmiemy na warsztat wydaną przez klub seniora Kuchnię Retro i nadamy nowe oblicze znanym przepisom. Czyli jaglane wegeburgery zamiast mielonych, majonez bez jaj i chleb bez mąki. 
Dla kogo?
Zapraszamy seniorów z wnuczętami.
Kiedy?
15 października 10-14
Za ile?
ZA DARMO
Gdzie? 
Fundacja Tobiaszki. Kasprowicza 26
Co trzeba zrobić?
Uzasadnić dlaczego chce Pan/Pani wziąć udział w warsztacie, napisać kilka słów o sobie, podać imię i nazwisko oraz numer telefonu, przesłać na karlowice.gotuja@wroclaw2016.pl
Kto poprowadzi?
Urszula Ostrowska, młoda blogerka kulinarna, która ma swoim koncie prezentację swoich pomysłów w mediach lokalnych i krajowych. Umiejętności nabyła i nadal szlifuje we wrocławskich restauracjach pod okiem profesjonalistów (jemto.pl)
wraz z Edytą Skorupską, pasjonatką zdrowego odżywiania i zielonych koktajli. Specjalistka psychodietyki (Uniwersytet SWPS Wrocław) i coach. Pasjonuje się tworzeniem zdrowych receptur, które testuje na rodzinie i znajomych. (przyzielonymstole.blogspot.com)